Nabídka aktivit

Tabata-HIIT


Vysoce intervalový trénink je účinný nástroj k podpoře růstu svalové hmoty,kardiovaskulárního systému a redukci váhy. Výhodou je krátký čas a vysoká účinnost.

Intense Core Yoga


Trénink je zaměřený především na zpevnění středu těla a problematické partie. Tělo nejen posílíme, ale i velmi důkladně protáhneme.

Kondiční cvičení pro seniory


Příjemné a pohodové cvičení pro všechny, kteří se chtějí cítit fit s udržovat se v kondici jak své tělo, tak i mysl.

Fitness koordinační cvičení


Kombinace pilates,kalanetiky,tance a baletu. Cvičení je vytvořeno speciálně pro ženy, je zacíleno na "vyčerpání " menších svalových skupin (tím se vytváří štíhlé dlouhé svaly) a koordinace pohybu. Pracujeme pouze s vahou vlastního těla a 1 - 1,2 kg činkami.

Street dance pro děti


Lekce pro děti ideálně ve věku 6 - 10 let. Osvojení základů street dance a osvojení dalších stylů,které se se street dance prolínají. Vhodné pro začátečníky.

Street dance family


Maminky a tatínkové, pojďte tančit s dětmi,osvojit si základy tohoto tančního stylu a užít si společně lekci plnou radosti, aktivního odpočinku se svými ratolestmi a hlavně tance. Vhodné pro začátečníky.

Powerjóga pro dospělé


Powerjóga se skládá z pestré škály cviků, které jsou zaměřeny na protažení a posílení svalů celého těla. Důraz je kladen na sílu a ohebnsot, proto je fyzicky náročnější než tradiční jóga. Pomáha s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a zklidňuje nervový systém.

Funkční kruhový trenink


Funkči cviky jsou většinou celotělové nebo se zapojuje více svalových partií i kdyby jen stabilizačně.Stejně jako v běžném životě - něco zvednete a chcete to přemístit na jiné místo,sekání dříví ,řezání a podobně. Proto se při FT pohybuje tělem jako celkem. Je to pravý opak cvičení v posilovně kde se na pos.strojích cvičí svalové partie izolovaně . FT je rozmanitý jak pro svalstvo , ale i pro zapojení mozku . Jsou téměr neomezené tréninkové možnosti a proto je trénink mnohem zábavnější a více motivuje. Funkční trénink rozvíjí vytrvalost, flexibilitu,sílu,vyrovnává sv.dysbalance . A v neposlední řadě tento druh cvičení dopomáhá skvěle spalovat tuky a tvarovat kompletně celou postavu .Má i velký přínos pro sportovce, mohou cíleně trénovat pohyby, které při svém sportu využívají .

 
edited by N.E.S.P.I  |  tisk stránky  |  mapa webu
© 2009 Metis s.r.o.